Poraďte sa cez telefón: 0904 854 810

DÔVODY VÝKUPU NEHNUTEĽNOSTI

1. POTREBA OKAMŽITEJ HOTOVOSTI

Plánujete Vašu nehnuteľnosť v časovom predstihu odpredať, nemáte čas a trpezlivosť na jej zdĺhavý predaj, alebo potrebuje finančné prostriedky na vyriešenie finančných problémov?

Naša spoločnosť ponúka rýchle a seriózne jednanie, peniaze na svojom účte môžete mať už do 48 hodín! Čím skôr sa odhodláte nás osloviť, tým rýchlejšie a výhodnejšie môžete Vašu nehnuteľnosť predať.

2. VYRIEŠENIE DLHOV, NEVÝHODNÝCH PÔŽIČIEK, EXEKÚCIÍ A DRAŽIEB

V našej praxi často spoznávame ľudí, ktorí sa dostali do nepríjemných krízových situácií a zväčša si neuvedomujú ich vážnosť. Finančné problémy neriešia včas a nechávajú ich zájsť príliš ďaleko, sú nemilo prekvapení, keď im neskôr začnú chodiť listy od vymáhačov a exekútorov. Mali by ste zbystriť pozornosť a začať ihneď konať, pretože čím dlhšie existujúci problém nebudete riešiť, tým väčšie penále a pokuty zaplatíte exekútorom, bankám, či nebankovkám.

Špecializujeme sa na všetky zadlžené nehnuteľnosti, vyriešime dražbu, exekúcie, nevýhodné úvery, pôžičky od nebankových spoločností (viac informácií), ako i samotný výkup nehnuteľnosti. Našim klientom zabezpečujeme kompletný servis právnych služieb a zastupovanie pred dotknutými inštitúciami v cene. Okamžite prestanete platiť úroky na Vašej pôžičke, úroky z omeškania a ďalšie súvisiace poplatky. V prípade záujmu Vám dokážeme zabezpečiť aj náhradné ubytovanie.

Prostredníctvom výkupu Vašej nehnuteľnosti  sa zbavíte dlhov a dokážete zo svojho majetku získať ešte maximum. Naším cieľom nie je Vás strašiť, ale ponúknuť Vám promptné a hlavne finančne efektívne riešenie situácie.

3. VÝMENA NEHNUTEĽNOSTI ZA INÚ

Po dlhom hľadaní ste konečne našli ten pravý byt, dom alebo pozemok vyhovujúci na stavbu Vášho vysnívaného domu. Lenže nemáte hotovosť na jeho kúpu a platbu potrebujete zrealizovať čo najskôr, aby sa táto nehnuteľnosť nepredala inému záujemcovi. Aj v tejto situácii Vám dokážeme ochotne pomôcť. 

4. PREDAJ NEHNUTEĽNOSTI Z DÔVODU JEJ PRIDLHÉHO PREDAJA

Ste v situácii, kedy predávate nehnuteľnosť svojpomocne alebo prostredníctvom realitnej kancelárie už dlhšiu dobu a nedarí sa Vám ju dlhšie predať? Nebaví Vás už veľké množstvo telefonátov a obhliadok od potenciálnych klientov? Potrebujete Vašu nehnuteľnosť konečne predať? Ak ste odpovedali áno, výkup nehnuteľností je rovnako vhodný aj pre Vás.

 Výkup nehnuteľností je teda vhodný pre klientov, ktorí nemajú dostatok času na predaj svojej nehnuteľnosti, chcú si proces predaja urýchliť a zjednodušiť, prípadne sa vyhľadanie správneho kupujúceho neustále odďaľuje.

5. POTREBA RIEŠENIA SITUÁCIE S DRUŽSTEVNÝM BYTOM

Pokiaľ ste vlastníkom družstevného bytu a zvažujete z rozličných príčin jeho predaj, aj vtedy Vám poradíme. Stačí, keď nás kontaktujete a dohodneme si spoločné stretnutie.

MÁTE ZÁUJEM O CENOVÚ PONUKU?