Poraďte sa cez telefón: 0904 854 810

O NÁS

RADO Reality je spoločnosť pôsobiaca na slovenskom trhu s realitami. Špecializujeme sa najmä na výkup nehnuteľností (domov, bytov, pozemkov, nebytových priestorov a spoluvlastníckych podielov na nehnuteľnostiach) s priamou platbou v hotovosti možnou aj do 48 hodín.

Prostredníctvom priameho výkupu nehnuteľnosti, Vy ako predávajúci a vlastník nehnuteľnosti získate ihneď  finančné prostriedky a vyhnete sa tak zdĺhavému procesu vyjednávania s mnohými potenciálnymi kupujúcimi, realitnými kanceláriami, či rôznymi špekulantmi. Zároveň Vás odbremeníme od množstva obhliadok, čím si ušetríte nielen množstvo času, ale aj peňazí.

NÁŠ TÍM

Náš tím má dlhoročné skúsenosti v odbore realít, disponuje odborným a profesionálnym personálom a silným kapitálovým zázemím. Sme schopní v čo najkratšom možnom čase zrealizovať predaj Vašej nehnuteľnosti to i v prípade, že je Vaša nehnuteľnosť zaťažená akoukoľvek ťarchou. Práve týchto nehnuteľností sa týkajú rôzne nevýhodné úvery a pôžičky, či iné ťarchy a v mnohých prípadoch im hrozí dokonca exekúcia či dražba.

NAŠE HLAVNÉ CIELE

 • výkup nehnuteľností
 • analýza možností predaja nehnuteľnosti a následné odborné stanovenie trhovej ceny nehnuteľnosti
 • vyplatenie najvyššej možnej výkupnej ceny
 • bezplatné zabezpečenie kompletného právneho a finančného poradenstva
 • zabezpečenie vyhotovenia znaleckého posudku na nehnuteľnosť
 • zastupovanie na úradoch a u dodávateľov služieb (prepis energií)
 • zastupovanie v katastrálnom konaní a úhrada poplatkov
 • podpora pri zabezpečení a financovaní novej nehnuteľnosti
 • poskytnutie prvotriedneho servisu s dôrazom na flexibilitu a individuálny prístup ku klientovi
 • vysoká profesionalita s dôrazom na odbornú komunikáciu
 • poskytnutie komplexných služieb pri realizácii každého obchodného prípadu

REFERENCIE

So spoluprácou s pánom Pavlíkom zastupujúcim spoločnosť RADO Reality som bola veľmi spokojná. Výbornou organizáciou jednotlivých krokov počas predaja komplikovanej nehnuteľnosti sme sa vyhli zbytočnej strate času. Príjemné vystupovanie a spoľahlivosť počas celej spolupráce zabezpečili spokojnosť na našej strane. Môžem len odporučiť!

Elena H., Trenčín

Veľmi pekne ďakujem za pomoc pri predaji bytu. Výborná spolupráca s p.Pavlíkom, je veľmi ochotný pomôcť, poradiť. Počas celého priebehu predaja som sa stretla len s ústretovým jednaním. Oceňujem profesionalitu, spoľahlivosť a rýchlosť. Vrelo odporúčam.

Jana F., Dubnica nad Váhom

Od prvotného kontaktovania ma prekvapila rýchlosť celej transakcie. Stretnutie ohľadom predaja mojej nehnuteľnosti prebehlo vo veľmi príjemnej atmosfére. Celý proces výkupu mi bol hneď na prvom stretnutí vysvetlený a hlavne na čom sme sa dohodli, to sa aj dodržalo. Byt som predal veľmi rýchlo a za férovú cenu.

Peter P., Piešťany

MÁTE ZÁUJEM O CENOVÚ PONUKU?